אהבה וניהול רציונלי / רונית צ'יטיאט קאשי

אהבה וניהול רציונלי הוא טקסט חשיבה, השראה, הדרכה ואימון לניהול עסקי, ארגוני, מקצועי ואישי, המתפתח לפי הניהול המתכוונן שאותו הוא מתווה: שילוב של תיאוריה ושל חכמה מעשית, השזורות זו בזו כבמעשה אמן, ולפיכך – משפיעות זו על זו לאורך הדרך. ההנחה העומדת בבסיס הספר היא שאפשר לשנות מציאות, להגיע לתוצאות הרצויות ואף לחולל נסים בדרך של שיקוף מידע ובהיגיון, השלובים בתובנות מהניסיון המעשי. כל זאת, על רקע אהבה הנובעת מעצם קיומנו כבני אדם החיים בשיתוף. הקיום הוא גם מקור האהבה וגם מקור החשיבה הרציונלית.

הספר מונה שישה פרקים, שכל אחד מהם עוסק במְמד מפלטפורמת Doin MANAGEMENT של המחברת, ומתאר את הדרך להפקתו ולמימושו בניהול היוצר ערך סקלבילי. הטקסט מדלג בין כתיבה ספרותית ואישית לכתיבה אנליטית ועסקית, השזורה בגרפיקה ובתמונות להמחשה, ובדוגמאות רבות מניסיונה של המחברת. אף שהמחברת פורשת יריעה רחבה ורב־תחומית שלעתים נדמה כי היא זולגת מקו מנחה אחיד, הטקסט עטוף בלוגיקה מאחדת כשכבת משי דקה המהדקת אותו לכדי מדריך קוהרנטי ושימושי למנהלים, ליזמים, ליועצים ולאנשים פרטיים, בתחומים מגוונים – החל מנושאים אסטרטגיים, תפעוליים, ארגוניים, שיווקיים ומסחריים ועד אתגרים רפואיים, אישיים, משפחתיים ומקצועיים שונים.

רונית צ'יטיאט קאשי היא מנהלת, יזמית, יועצת, מרצה וכותבת בעלת ניסיון עסקי, אקדמי וניהולי בכיר, החובק יבשות ותעשיות שונות.


נייד: 052-8011364
משרד: 04-9952223
E-mail: nur.shai@gmail.com